Tellimuse parim ajastamine

Köögimööbel on tavaliselt üks esimesi asju, mida uues kodus vajame ning selle planeerimist ja tellimist tuleks alustada pigem varakult. Kui ostate uut kodu alles valmivas majas või remondite olemasolevat, siis soovitame alati alustada köögi tellimusest.
Seda just selleks, et köögimööbli tarneaeg ei ole reeglina kõige lühem protsess kodu sisustamisel.

Köögimööbli tellimineKuna valmistame kõik mööbli ise käsitööna, oleme väga paindlikud teie plaanidega arvestamisel. Uue kodu ostmisel pöörduge meie poole pakkumise jaoks nii vara, kui võimalik. Teil ei ole vaja muud kui ruumi plaani ja kasvõi ligikaudseid mõõtmeid. Selle põhjal saame juba päris hästi teile projekti valmis teha. Värvitoonid on meil kõik sama hinnaga, seega nendega ei pea tellimuse tegemiseks pead kohe vaevama. Kui soovite ennast kiirelt köögi järjekorda panna, siis täpse disaini taha ei pea pidama jääma. Saame värvitoonid lisada ka peale tellimuse tegemist ning võimaldame teha veel kõiki teisi muudatusi kuni 1 kuu enne paigaldust.

Remondi puhul tellige samuti köögimööbel võimalikult varakult ehk siis enne remondi algust. Nii saate disaineriga kõik vajalikud tööd enne läbi arutada, et elektri ja veetorude asukohad kohe õigesti saaks. Kui saame mõõdud võtta vähemalt 1 kuu enne paigaldust, siis tarneaeg sellest ei pikene. Saate oma remondi planeerida nii, et kõik toimuks sujuvalt. Kui plaanite eemaldada vaid vana mööbli ja värvida üle seinad, siis saame mõõdud võtta ka kohe vana mööbli pealt. Mööblit ei pea siis eemaldama varem, kui vahetult enne paigaldust.

NB! Mõõdistaja tuleb teie juurde peale tellimuse tegemist, et võtta päris täpsed mõõdud. Kuni 5cm muudatused projektis hinda ei muuda. Ruumi mõõtmiseks ei pea põrandakate olema paigaldatud, kui on teada põrandakatte paksus ja aluspõrand on valmis. Seinad ja lagi ei pea olema värvitud, kuid pahteldamine või krohvimine peavad olema lõpetatud.