Tagasiside

Suur tänu kogu meeskonnale. Kaasa arvatud FixMeister OÜ, kes teostas koostöös Köögiartiga kõik elektri ja torutööd. Kaua tehtud kaunike köök sai valmis küll hilinemisega selles koroonamöllus aga asi oli vaeva väärt. Teenuse ja teostuse kvaliteet on super. Kõik asjad lahendati võluväel kliendi soove arvesse võttes. Aitähhhh!
Silli

KöögiART-i klient

Oleme hästi rahul, sest:
1) disainer mõtles kaasa, pakkus alternatiivseid lahendusi ja nullis meie lollid ideed eos,
2) paigaldus toimus küll plaanitust hiljem, aga paigaldajad ise olid kiired ja sümpaatsed,
3) ettevõtte omaniku poolt sai kõik pisikesed asjad kiiresti lahendatud, mis lahendamist vajasid.
4) hinna ja kvaliteedi suhe on väga hästi paigas!

Ühtlasi tellisime Köögiartist ka esiku- ja vannitoamööbli. Soovitan soojalt!

Kaisa

KöögiART-i klient

Aitäh ilusa köögi eest! Suured tänud ka meistritele ja paigaldajatele!

Reelika

KöögiART-i klient

Hej! Vi köpte en ny lägenhet i Tallinn och där fanns det endast målade väggar, det betydde att vi måste hitta ett företag som var seriösa och gör ett bra jobb. Vi lyckades med det, för vi tog kontakt med ett företag som heter KöögiART OÜ och har sitt företag i Tallinn. Mycket trevliga företagare! Vi beställde kök, vitvaror och förvaringsutrymmen av dom. Arbetet som dom gjorde var perfekt utfört och vi kan rekommendera dom till alla som behöver utrusta sitt nya hem med dom sakerna som jag har räknat upp. Med detta brev vill vi tacka Maxim och Julia för ett väl utfört arbete.

Larissa & Bernt Göransson

Larissa & Bernt Göransson

KöögiART-i klient

Minu kogemus köögimööbli tellimisega oli väga positiivne. Kõik kokkulepitud ajad olid täpsed, kollektiiv sõbralik ja töö kvaliteetne. Kellel plaan uut mööblit soetada soovitan Köögiartist pakkumine võtta!
Aire Põder

KöögiART-i klient

Olen Teiepoolt valmistatud köögiga ja töömeeste hoolika tööga väga rahul!
Stina

KöögiART-i klient

Köök väga meeldib meile, paigaldamine oli kiire ja sujuv, teenindus positiivne.
Marit & Tanel

KöögiART-i klient

Oleme köögimööbli valmistaja valikuga väga rahul. Köögi planeerimisel tekkinud küsimuste lahendamisega ning erinevate alternatiivide pakkumisega sai Köögiart väga kiiresti ja professionaalselt hakkama. Aitäh. Ka materjalid on kvaliteetsed ning paigaldus kiire ning korralik. Lisarõõmu tegi see, et peale köögi paigaldamist koristati kogu tekkinud praht ära ning puhastati uus mööbel seest va väljast ära. Kohe sai hakata asju kappi panema.
Mehis

KöögiART-i klient

We arrived last Thursday late in the evening to Tallinn. There, in the corner of our apartment you and your team had created the most beautifull and functional kitchen. Thank you very much of the good work and service! We are happy to recommend you to anyone who asks. And thank you Triinu to pointing us to Maksim.

With best Regards,

Kari and Towe

KöögiART-i klient

Nüüdseks Köögiart valmistatud köögis toimetanud üle kuu aja. Köök on kvaliteetne ja täpselt meie pere soovide järgi. Väga kiidan kiiret suhtlust ja tagasisidet küsimuste tekkimisel. Hinna- ja kvaliteedisuhe ilusti paigas. Meeldis ka see, et tarneaeg võrreldes teiste tootjatega oli lühike ja ajast peetakse väga ilusti kinni Suur aitäh ja palju uusi tellimusi teile
Piret ja Henry

KöögiART-i klient

Täname veelkord ilusa köögi, vannitoa kapi ja aknalaudade eest! Jäime väga rahule!
Liisi Paas

KöögiART-i klient

Olen igati rahul, et teie juurest köögi tellisin. Kuna mul oli sellel hetkel üsna kiire periood, siis üheks otsustavaks teguriks saigi kiirus, nii soovitud toote komplekteerimisel kui ka valmistamisel. Loomulikult lõpptulemus selle arvelt ei ole langenud. Julgen soovitada ka teistele.
Janar

KöögiART-i klient